به اطلاع مراجعین گرامی می رسانیم که هم اکنون در حال طراحی نرم افزاری جهت پذیرش آنلاین می باشیم. بدیهی است به محض انتشار و شروع فعالیت نرم افزار راهنمای کار و ثبت تقاضای آنلاین در این قسمت درج خواهد شد. از شکیبایی شما سپاسگزاریم.
remove_circle_outline
شرکت گردشگری سلامت لبخند شیرین با بکارگیری متخصصان و کارشناسان حاذق و همچنین با وجود مراکز تشخیصی و درمانی طرف همکاری و قرارداد و از طرفی با داشتن مراکز ویژه اسکان با تعرفه های متنوع آماده ارائه خدمات سلامت و اسکان می باشد. ما در لبخند شیرین به سلامت شما اهمیت می دهیم ودر طول درمان شما یا عزیزانتان در یزد با حفظ واقعی کرامت انسانی رفاه و آسایش خوبی را تجربه خواهید نمود. یکی از خدمات بی نظیر لبخند شیرین "همراه مهربان" می باشد. همراه مهربان فردی است که شما را از بدو ورود تا دستیابی به صحت کامل همراهی خواهد نمود و در تمام لحظات مانند فرشته ای مهربان، غمخوار، پشتیبان و مددکار شما خواهد بود. ما به شما ضمانت می دهیم که بهترین ها را برای شما انتخاب کرده ایم. وظیفه ما آنالیز و تحلیل دقیق نیازهای شما و در نهایت ارائه مناسبترین پکیج خدمات به شماست. در عمل به واقعیات گفتار ما پی خواهید برد.
add_circle_outline
برای پذیرش در لبخند شیرین شما می توانید یکی از 3 راه آسان ما را انتخاب کنید. 1. مراجعه حضوری در محل شرکت به آدرس یزد، بلوار منتظرقائم جنب داروخانه دکتر امامزاده یزدی بن بست نخل طبقه فوقانی پلاک 30 2. با مراجعه به سایت و منوی ثبت تقاضا، فرم مربوطه را به درستی تکمیل نمایید و ارسال کنید. 3. تماس با شماره های 36276004 035 و 36276003 035 یا 09138541003 و 09138541004
add_circle_outline
با پذیرش در لبخند شیرین نگران چیزی نباشید. درمرحله اول اسکان متناسب با بودجه شما در طول درمان به شما پیشنهاد می گردد. شما می توانید متاسب با بودجه یکی از مراکز اقامتی ما مانند مهمانپذیر، هتل ها و یا خانه های مسافر مورد تایید را انتخاب نمایید. ما به سلامت شما اهمیت می دهیم و در طول درمان، رفاه و آسایش را برایتان رقم خواهیم زد.
add_circle_outline
ما در لبخند شیرین به شما ضمانت می دهیم که با برترین و بنام ترین پزشکان روز یزد در خدمت شما خواهیم بود. همچنین جهت رضایت حداکثری شما با معتبرترین مراکز درمانی و تشخیصی وارد مذاکره شدیم و آماده خدمت رسانی به شما هستیم.
add_circle_outline
add_circle_outline

سوالی دارید؟

با ما تماس بگیرید